Naujienos Karate Licencijos Klubai LTKA Galerija
LTKA istorija
Struktūra
Pasiekimai
Kontaktai
Rekvizitai
Sportininkų pasiekimai

2003 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Vilnius, Lietuva
Gabrielė Lubytė - II vieta jaunių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Natalija Artiomova - III vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Giedrius Švetkauskas - III vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
 
2004 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Skopje, Makedonija
Natalija Artiomova - II vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje

2004 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Davos, Šveicarija
Rytis Bublevičius - II vieta suaugusių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje

2005 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Valetta, Malta
Natalija Artiomova - I vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Natalija Artiomova - II vieta suaugusių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Giedrius Švetkauskas - III vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje

2006 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Rzeszow, Lenkija
Kristina Kacevičiūtė - I vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje

2006 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Saskatoon, Kanada
Kristina Kacevičiūtė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje

2006 m. Europos tradicinio karate taurė, Liublinas, Lenkija
Rytis Bublevičius - III vieta
Kristina Kacevičiūtė - IV vieta

2006 m. X-asis Šv. Mikalojaus (Kalėdinis) tradicinio karate turnyras Varšuvoje
Dominykas Žibutis - I vieta 1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje, kumite rungtyje
Dominykas Žibutis - III vieta 1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje, kata rungtyje
Laimonas Niūniava - I vieta 
1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje, kata rungtyje
Laimonas Niūniava - II vieta 1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje, kumite rungtyje
Justas Jelisejevas - III vieta 1992 - 1990 m. vaikinų amžiaus grupėje, kumite rungtyje
Dovilė Aladaitytė - III vieta 1994 - 1993 m. merginų amžiaus grupėje, kata rungtyje
Dominykas Niūniava - I vieta 1994 - 1993 m. vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje
Domantas Pikūnas - II vieta 1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje
Pranas Slušnys - I vieta 11999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje

2007 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Koper, Slovėnija
Ada Urbonaitė - II vieta jaunių amžiaus grupėje, indv. kumite rungtyje
Arnoldas Šarkis - III vieta jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Audrius Narkevičius - III vieta jaunių amžiaus grupėje, indv. kumite rungtyje
Laimonas Niūniava - II vieta jaunimo amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Kristina Kacevičiūtė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Kristina Kacevičiūtė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, indv. kumite rungtyje
Rytis Bublevičius - III vieta suaugusių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje

2007 m. Pasaulio taurės varžybos, Varšuva, Lenkija
Kristina Kacevičiūtė - IV vieta

2007 m. III-asis tarptautinis atviras Varšuvos tradicinio karate čempionatas
Rolandas Bizunovičius - II vieta, suaugusių amžiaus grupėje, kumite rungtyje
Adomas Slušnys - II vieta 2000 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje
Pranas Slušnys - II vieta 1999 - 1998 m. vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje
Domantas Pikūnas - III vieta 1999 - 1998 m. vaikinų amžiaus grupėje, kata rungtyje

2008 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Vilnius, Lietuva
Kristina Kacevičiūtė - II vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Natalija Artiomova - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, kumite rungtyje
Rytis Bublevičius - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Laimonas Niūniava - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Rytis Bublevičius, Giedrius Švetkauskas, Darius Balčiūnas - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, komandinės kumite rungtyje

2009 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Casale Monferrato, Italija
Dovilė Aladaitytė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Rytis Bublevičius - III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje

2011 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Jeruzalė, Izraelis
Dovilė Aladaitytė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Dovilė Aladaitytė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Norbertas Motiejūnas, Vadim Akimov, Arnoldas Šarkis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Norbertas Motiejūnas, Vadim Akimov, Arnoldas Šarkis, Dominykas Žibutis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje

2011 m. Pasaulio tradicinio karate taurės varžybos, Gdanskas, Lenkija
Dovilė Aladaitytė - V vieta

2012 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Lodzė, Lenkija
Paulius Mackonis - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Dovilė Aladaitytė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Austėja Tunaitytė, Gabija Tunaitytė, Greta Jankauskaitė - III vieta jaunių amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje

2012 m. Europos tradicinio karate taurės varžybos
Dovilė Aladaitytė - IV vieta

2013 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Praha, Čekija
Norbertas Motiejūnas, Vadim Akimov, Arnoldas Šarkis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Dominykas Žibutis, Kristijonas Žibutis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje en-bu rungtyje
Paulius Mackonis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje ko-go kumite rungtyje
Dovilė Aladaitytė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje ko-go kumite rungtyje
Dominykas Žibutis - III vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Dominykas Žibutis, Kristijonas Žibutis, Paulius Čereška, Paulius Mackonis - II vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Denis Balinskis - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Justė Baltrušaitytė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Lukas Zizas, Eryk Tatol, Šarūnas Guobis - III vieta jaunimo grupėje komandinės kata rungtyje
Konstancija Ambrazaitė - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Deividas Samulis - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Konstancija Ambrazaitė, Ana Agejevaitė, Greta Jankauskaitė - III vieta
jaunių amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Greta Jankauskaitė - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Mantas Cibulskis - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Domantas Gabalis - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Mantas Cibulskis, Domantas Gabalis, Benas Mockus - III vieta
jaunių amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje

2013 m. Pasaulio tradicinio karate taurės varžybos
Dovilė Aladaitytė - IV vieta

2014 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Ženeva, Šveicarija
Paulius Čereška - III vieta suaugusių amžiaus grupėje ko-go kumite rungtyje
Paulius Mackonis, Darius Balčiūnas, Paulius Čereška, Norbertas Motiejūnas - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Dominik Jegor - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Mantas Cibulskis - I vieta jaunimo amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Marijus Jacevičius - III vieta
jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje

2015 m. Europos tradicinio karate čempionatas, Vilnius, Lietuva
Konstancija Ambrazaitė, Justė Baltrušaitytė, Ugnė Kvedytė, Dominyka Versocka - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Paulius Mackonis, Paulius Čereška, Darius Balčiūnas, Pranciškus Ambrazas -
III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Justė Baltrušaitytė, Norbertas Motiejūnas - III vieta suaugusių amžiaus grupėje en-bu rungtyje
Konstancija Ambrazaitė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Gediminas Kaveckas - III vieta jaunių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje

Daina Skardžiūtė - II vieta jaunių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Gytis Gimžauskas - I vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Hermis Dranevičius - II vieta
vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Aleksandras Nikolajevas - II vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Julius Jonytis, Simas Mukauskas, Hermis Dranevičius - II vieta vaikų amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Aistis Navickas - III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Markas Požerskis -
III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Totas Dranevičius -
III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Jonas Klimanskas -
III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Arnas Urbonavičius -
III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje

2016 m. Pasaulio tradicinio karate čempionatas, Krokuva, Lenkija
Justė Baltrušaitytė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Justė Baltrušaitytė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Lukas Zizas - IV vieta suaugusių amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Konstancija Ambrazaitė, Justė Baltrušaitytė, Dominika Versocka, Greta Jankauskaitė - III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Konstancija Ambrazaitė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Konstancija Ambrazaitė - III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Deividas Samulis - IV vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Hermis Dranevičius - I vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje (3-1 kyu)
Hermis Dranevičius, Julius Jonytis, Simas Mukauskas - III vieta vaikų amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Ąžuolas Šnipaitis - III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje (6 kyu)

2017 m. Wratislavia Cup 2017
Mantas Cibulskis - I vieta kumite rungtyje, IV vieta kata rungtyje
Lukas Vaitilavičius - I vieta kata rungtyje
Hermis Dranevičius - II vieta kata rungtyje
Deividas Anilionis - II vieta kata rungtyje, III vieta kumite rungtyje

Artimiausi renginiai

2017-12-20

Egzaminai kyu laipsniams

Naujienos Karate Licencijos Klubai LTKA Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu