Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Naujienos
Renginių kalendorius
Įvykę renginiai
Naujienų archyvas
Naujienų prenumerata
Europos tradicinės karatė čempionatas – būdas pristatyti Vilnių
 
Vienas Lietuvos tradicinės karatė rinktinės senbuvių Norbertas Motiejūnas džiaugiasi, kad šių metų Europos čempionatas savaitgalį vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje. Pasak sportininko, toks renginys yra puikus būdas užsieniečiams pristatyti mūsų šalies sostinę.

Pats N. Motiejūnas dalyvaus tik 3 rungčių varžybose, nors planuose jų buvo dvigubai daugiau. Sumažinti savo programą privertė netikėtai sustreikavusi širdis.

„Tarptautinio seminaro Vilniuje metu krūtinės srityje ir nugaros dalyje suėmė stiprus skausmas. Nebegalėjau judėti, sutriko kvėpavimas, nors jokio kontakto nebuvo, - sunkias akimirkas prisiminė klubo „Danas“ įkūrėjas ir vadovas. - Paaiškėjo, kad kažkas nutiko su širdimi. Vis dėlto po paros tyrimų paaiškėjo, kad širdis yra sveika ir buvau paleistas namo. Savaitę buvo ramybės režimas, jau planavau nedalyvauti Europos čempionate, nes kūnas buvo „keistas“. Antrą savaitę po įvykio viskas normalizavosi, tik ranka kurioje buvo įvestas zondas, jautri iki šiol.“

Patyręs sportininkas „Siemens“ arenoje spalio 17-18 dienomis bandys jėgas asmeninės ir komandinės katos bei en-bu rungtyse.

„Trūksta tų dviejų savaičių treniruočių, kurios prieš pat pasirengimo finišą iškrito iš dienotvarkės. Katos rungtyje bus labai didelė konkurencija, tačiau kitose dvejose tikrai sieksime medalių“, - pasakojo N. Motiejūnas.

Europos čempionate ir kartu vyksiančiose Europos vaikų taurės varžybose dalyvaus 670 sportininkų iš 15 valstybių. Lietuvai atstovaus apie 150 įvairaus amžiaus sportininkų. Tarp jų ir nemažas būrys paties N. Motiejūno parengtų sportininkų.

„Šiame čempionate startuos 45 mano auklėtiniai. Tikiuosi, jie iškovos medalių. Kiek? Priklauso nuo sėkmės. Jei rimtai, tiesiog džiaugiuosi, kad jaunimas turės puikią galimybę dalyvauti tokio lygio varžybose, pasisems vertingos patirties, pamatys, kaip atrodo jų bendraamžiai“, - aiškino „Dano“ vadovas.

Per savo karjerą keletą Europos čempionato medalių jau iškovojęs sportininkas tikisi, kad „Siemens“ arenoje lietuviams netrūks palaikymo.

„Džiaugiuosi, kad čempionatas vyks Vilniuje. Tai yra puiki galimybė dar kartą supažindinti užsieniečius su Lietuvos sostine, - sakė N. Motiejūnas. - Taip pat tai yra puiki proga mūsų sportininkų tėvams, draugams pamatyti saviškius tarp geriausių Europos tradicinės karatė sportininkų, o nesusipažinusiems su karatė - puiki proga tai padaryti. Kiekvienas galės pamatyti, kad karatė nėra tik sportas, šis tradicinis kovos menas jungia daug skirtingų disciplinų. Manau, Lietuvos sportininkai jaus tikrai didelį palaikymą, juk startuosime namuose!“

Spalio 17-ąją „Siemens“ arenoje 9 val. prasidės Europos čempionato dalyvių atrankos kovos, o 11 val. savo varžybas pradės Europos vaikų taurės varžybų dalyviai. Spalio 18-ąją nuo 9 iki 16 val. kovas tęs jaunieji karatistai, o 17.30 val. prasidės Europos čempionato finalai.
 

Artimiausi renginiai

Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu