Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Naujienos
Renginių kalendorius
Įvykę renginiai
Naujienų archyvas
Naujienų prenumerata
Europos čempionatas Vilniuje – proga suprasti karatė stilių skirtumus
 
Vienas Lietuvos rinktinės lyderių Vilniuje vyksiančiame Europos tradicinės karatė čempionate bus klubo „Sanrei“ įkūrėjas Vadimas Akimovas. 28 metų sportininkas yra vienas pretendentų į turnyro apdovanojimus.

XXXII Europos tradicinės karatė čempionatas sostinės „Siemens“ arenoje vyks spalio 17-18 dienomis. Kartu vyks ir Europos vaikų taurės varžybos.

Pasibaigus dalyvių registracijai paaiškėjo, kad savo sugebėjimus Vilniuje demonstruos net 670 sportininkų.

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių čempionate bus Vadimas Akimovas. Jis dalyvaus asmeninės ir komandinės katos rungtyse. Daugkartinio šios rungties Lietuvos čempiono kata laikoma viena geriausių Senajame žemyne, todėl tikimasi, kad sportininkas gali iškovoti medalį. Kol kas tai padaryti pavyko tik dukart – 2011 ir 2013 metų Europos čempionatų komandinės katos varžybose buvo užimta trečioji vieta.

„Jaučiuosi gerai, dirbu kasdien, kiekvieną kartą siekiu tapti staigesnis, greitesnis, - apie pasirengimą šių metų čempionatui sakė V. Akimovas. - Mano tikslas yra patekti tarp 4 geriausiųjų.“

Pasak sportininko, rimčiausi jo konkurentai bus tradicinės karatė madas Europoje demonstruojantys Lenkijos sportininkai.

„Taip pat stiprūs yra ukrainiečiai, armėnai, Izraelio atstovai. Tikiuosi aplenkti šių šalių sportininkus“, - svarstė Lietuvos rinktinės narys.

Tiesa, apie jam priskiriamą vieno Europos čempionato favoritų statusą V. Akimovas kalbėjo ne taip drąsiai. Sportininkas nėra linkęs savo atliekamą katą vadinti viena geriausių Europoje.

„Esu labiau kritiškas sau. Žinau, kad galiu daugiau, todėl dirbu nenuleisdamas rankų“, - tvirtino karatistas.

Anot daugkartinio Lietuvos čempiono, Europos čempionatas „Siemens“ arenoje turėtų dominti įvairių stilių karatė gerbėjus.

„Tai yra unikali galimybė pamatyti geriausius Europos tradicinės karatė meistrus, suprasti skirtumą nuo kitų karatė stilių ir pamatyti kokios beribės yra žmogaus galimybės“, - taip žiūrovus į areną kvietė Lietuvos rinktinės narys.

Įvairių amžiaus grupių varžybose Vilniuje pasirodys apie 150 lietuvių. Suaugusiųjų rinktinėje bus 9 sportininkai: Konstancija Ambrazaitė, Justė Baltrušaitytė, Ugnė Kvedytė, V. Akimovas, Darius Balčiūnas, Paulius Čereška, Paulius Mackonis, Norbertas Motiejūnas ir Modestas Tursa.
 

Artimiausi renginiai

Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu