Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Naujienos
Renginių kalendorius
Įvykę renginiai
Naujienų archyvas
Naujienų prenumerata
Winter Cup 2017


2017 m. vasario 4 d. įvyks tradicinio karate do varžybos "Winter Cup 2017".

Data: vasario 4 d.

Vieta: M.Romerio universitetas, Ateities 20, Vilnius.

Laikas: 10.00 atkrintamosios kovos (suaugusiems), 12.00 varžybų atidarymas. (Laikai preliminarūs, iki penktadienio vakaro turėsime jau tikslią informaciją)

Tai tradicinis karate do klubo "Lūšis" organizuojamas žiemos renginys, kuriame susitinka geriausi tradicinio karate do sportininkai. Kiekvienais metais mes stengiamės šį renginį paversti gražia švente, kurios metu įvairių lygių sportininkai gali pasitikrinti įvykusį progresą savo nueitoje kelio atkarpoje, susitikti su bičiuliais, bendraminčiais, keistis gera nuotaika ir šiltomis emocijomis.

Šiais metais, kaip niekados, varžybų reglamentas pritaikytas įvairaus meistriškumo bei įvairaus amžiaus sportininkų grupėms. Kviečiame visus sportuojančius tradicinį karate do prisijungti prie gražia tradicija tapusios žiemos šventės, o tėvelius, senelius, draugus bei artimuosius ateiti ir palaikyti savo mėgstamus sportininkus, vaikus, anūkus, klubą. Varžybų reglamentą rasite čia.

Pagrindinis Budo varžybų tikslas - Shiai (testas). Tai reiškia, kad svarbiausia varžybų metu pasitikrinti ką išmokau, suprasti kur yra silpnosios vietos, ką dar reikės tobulinti grįžus į dojo (pratybų vieta). Tai lyg kita treniruotės forma. Susitelkimas į patį procesą, savo charakterio savybių ugdymas nesureikšminant siekiamų sporto rezultatų tradicinį karate do paverčia galinga edukacine sistema, o ne tik sportu. Bet koks sportas yra labai stipriai limituotas, o edukacija praplečia ribas, tradicinį karate do paversdama naudingu įrankiu kasdieniame gyvenime. Ugdydami pagarbą, dėmesio koncentraciją, norą padėti kitiems o ne konkuruoti, mes ugdome tikruosius lyderius.

Kviečiame visus ir laukiame Jūsų vasario 4 d., Mykolo Romerio universitete, nuo 10.00 val.

 

Artimiausi renginiai

Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu