Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Instruktoriai
Teisėjai
Egzaminatoriai
Kyu registracija
Dan registracija
Instruktoriai

Lietuvos tradicinio karate asociacijos sertifikuotas instruktorius – meistras, išmanantis tradicinio karate do meną ir galintis jo mokyti. Jis yra oficialiai Lietuvos tradicinio karate asociacijai atstovaujantis asmuo. Sertifikuotas instruktorius yra susipažinęs su tradicinio karate do etikos principais, Lietuvos tradicinio karate asociacijos nuostatais, kitais oficialiais LTKA dokumentais ir jų laikosi.

Asmenys, turintys LTKA sertifikuoto instruktoriaus sertifikatą, yra dalyvavę privalomuosiuose tarptautiniuose tradicinio karate do seminaruose, stažuotėse, išlaikę sertifikuotų instruktorių egzaminą ir įvykdę kitus jiems keliamus reikalavimus.

Tik sertifikuoti LTKA instruktoriai gali tapti LTKA egzaminatoriais.

Tik sertifikuoti LTKA instruktoriai gali tapti Lietuvos tradicinio karate do nacionalinės rinktinės treneriais.

Asmuo, turintis galiojantį tarptautinės kategorijos instruktoriaus sertifikatą, išduotą WTKF, savaime tampa ir LTKA sertifikuotu instruktoriumi.

LTKA sertifikuoto instruktoriaus licencija galioja 1 kalendorinius metus nuo išdavimo.

LTKA – vienintelė organizacija Lietuvoje, atstovaujanti Pasaulinės tradicinio karate do federacijai (WTKF) ir turinti teisę atestuoti bei suteikti tradicinio karate do sertifikuoto instruktoriaus vardą asmenims, atitinkantiems LTKA nustatytus kriterijus.

Artimiausi renginiai

Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu