Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Istorija
Budo
Mokytojai
Egzaminai
Varžybos
Organizacijos
Nuorodos
Egzaminai

„Diržų spalvų sistema skatina pradedančiuosius. Vėliau jau pažengę karate mokiniai sako man: „Aš nenoriu laikyti egzamino, nemanau, kad esu pasiruošęs.“ Kartais siūlau jiems laikyti egzaminus, o jie atsisako, nes jaučiasi apimti būsenos „aš nieko nežinau“. Tai ir yra karate esmė, tai nesibaigiantis paieškų procesas. Norėčiau, kad jie ieškotų ir praktikuotųsi iki mirties – amžinai. Aš pats turiu pažinti dar daug nežinomų sričių.“- Hidetaka Nishiyama

Atestuoti gali tik Lietuvos tradicinio karate asociacijos (LTKA) licencijuoti egzaminatoriai. Visoje Lietuvos teritorijoje Kyu laipsniai turi būti registruoti ir patvirtinti LTKA diplomais bei antspaudu. Neregistruoti Kyu laipsniai ir nelegaliai išduoti tradicinio karate atestacijos laipsnį patvirtinantys diplomai laikomi negaliojančiais.

Siekiant išlaikyti aukštą tradicinio karate sportininkų meistriškumą, skatinti juos gilinti žinias ir įgūdžius, nuo 2005 m. sausio 1 d. įsigaliojo privalomojo dalyvavimo LTKA organizuojamuose tradicinio karate do seminaruose, stovyklose, varžybose tvarka. Asmenys, nedalyvavę nustatytą skaičių kartų LTKA renginiuose, neturi teisės pretenduoti į atestaciją.

9 KYU - BALTO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
8 KYU - GELTONO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
7 KYU - ORANŽINIO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
6 KYU - ŽALIO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
5 KYU - I MĖLYNO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
4 KYU - II MĖLYNO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
3 KYU - I RUDO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
2 KYU - II RUDO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA
1 KYU - III RUDO DIRŽO EGZAMINO PROGRAMA

1 DAN (SHODAN) - EGZAMINO PROGRAMA
2 DAN (NIDAN) - EGZAMINO PROGRAMA

Artimiausi renginiai

Naujienos Karate Klubai LTKA Licencijos Galerija
Programavimas: Puslapiai.eu